Cíle a hodnoty společnosti

Již od roku 2009 poskytuje česká společnost CRANIUM FAUSTUM s.r.o. vysoce kvalitní služby a odborné poradenství v oblasti zdravotnických prostředků (přístrojů) a materiálu. Naším stálým závazkem je přinášet hodnotu našim zákazníkům v podobě maximální možné kvality a zároveň dostupnosti našich výrobků a služeb.

Dostupnost služeb dosahujeme pouze vyšší efektivností a odbornou úrovní našich zaměstnanců s cíli udržení konkurenceschopnosti, vytvoření prostoru pro vývoj a uvedení nových zdravotnických přístrojů na český a světový trh. Úspěšně soutěžíme na vnitřním trhu České republiky a dlouhodobě se prosazujeme s naším výrobním programem ve stále se měnícím globalizovaném prostředí.

Věříme, že hodnoty jsou v podnikání klíčem k dlouhodobému úspěchu.

 

Naše hodnoty

  • odbornost a tradice výrobní společnosti
  • férové obchodní jednání
  • otevřenost
  • vysoká kvalita a dostupnost poskytovaných služeb

Vážíme si našich dlouhodobých zákazníků a spolupráce postavené na otevřenosti, férovém obchodním jednání a hledání oboustranně výhodných řešení.

Přístupné vedení společnosti s transparentní hierarchií, uplatňuje tyto hodnoty nejen vůči zákazníkům a obchodním partnerům, ale i vlastním zaměstnancům, kterým nabízíme odborný profesní růst a moderní pracovní prostředí.